Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

معرفی

خرید پرسشنامه، دانلود پرسشنامه، تدوین مقاله روانشناسی، پایان نامه روانشناسی ، پرسشنامه رایگان روانشناسی، تحلیل آماری، تدوین کتاب با قیمتی ارزان

خدمات آمارکده

پایان نامه ، مقاله ، تحلیل آماری ، ساخت و فروش پرسشنامه ، نشر کتاب ، ترجمه ، صفحه آرایی و ویرایش پایان نامه و ...

راه های تماس با آمار کده

تلفن تماس: 09364126317

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

فیلم آموزش spss (مقدمه) جلسه اول

دانلود فیلم آموزش spss  جلسه اول ( مقدمه و آشنایی با spss(

"بسته ای آماری برای علوم اجتماعی" که نخستین نسخه آن در سال 1968 پس از آنکه توسط Norman H. Nie و C.Hadlai Hull توسعه داده شد، به بازار عرضه شد .

H. Nie Norman کارشناس ارشد رشته علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد بود، اکنون استاد پژوهش در دانشکده علوم سیاسی در استنفورد و استاد ممتاز علوم سیاسی در دانشگاه شیکاگو می باشد . 

SPSS از جمله برنامه هایی است که به طور گسترده در تحلیل های آماری مورد استفاده قرار میگیرد. این نرم افزار توسط محققان بازار، پژوهشگران سلامت، دولت، پژوهشگران آموزش، سازمان های بازار یابی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد .

سرعت زیاد در تجزیه و تحلیل دادها، دستیابی سریع به آنچه که برای یک تحلیل آماری لازم است، توانایی تجزیه و تحلیل های آماری در همه زمینه ها، امکان ارتباط و سازگاری با مجموعه آفیس سبب شده است که کاربران به راحتی نیازهای خود را برطرف کنند .

بسیاری از ویژگی های نرم افزار SPSS از طریق منوها در دسترس می باشند یا می توان با استفاده از زبان syntax برنامه نویسی شوند .

SPSS محدودیت هایی را بر روی ساختار فایل درونی، انواع داده ها، پردازش داده ها و فایل های مچ شده قرار می دهد که با هم به طور قابل ملاحظه ای برنامه نویسی را ساده می کنند . مجموعه داده های SPSS ساختار جدولی دو بعدی دارند که ردیف ها نشان دهنده حالت ها (مانند افراد یا خانوارها) و ستون ها نیز نشان دهنده اندازه ها (سن، جنس و درآمد خانوارها) می باشند. تنها دو نوع داده تعریف شده اند : عددی و متنی (یا رشته ای). تمام پردازش داده ها مورد به مورد از طریق فایل اتفاق می افتد .

این برنامه دارای ویرایش هایی است

«اس پی اس اس» SPSS Statistics 19 از جملهٔ نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و غیره به کار می‌رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند.اس‌پی‌اس‌اس نام یک نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف Sciences Statistical Package for the Social «بستهٔ آماری برای علوم اجتماعی» است. پس از خریداری شدن شرکت سازنده این نرم افزار توسط IBM در ۲۸ جولای ۲۰۰۹ این نرم افزار با نام PASW که مخفف Predictive Analytics SoftWare است منتشر شد. اما در نسخه ۱۹ دوباره نام SPSS Statistics را اختیار کرد.

 

دانلود فیلم آموزش مقدمات اس پی اس اس spss

 

مطالب مرتبط

IBM SPSS Statistics v22 + Amos v22 - نرم افزار تحلیل آماری اس پی اس اس

دانلود IBM SPSS Statistics + AMOS v23.0 x86/x64 - نرم افزار تحلیل آماری

دانلود LISREL v8.80 - نرم افزار آماری ليزرل

پیگیری سفارشات


لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید