Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

معرفی

خرید پرسشنامه، دانلود پرسشنامه، تدوین مقاله روانشناسی، پایان نامه روانشناسی ، پرسشنامه رایگان روانشناسی، تحلیل آماری، تدوین کتاب با قیمتی ارزان

خدمات آمارکده

پایان نامه ، مقاله ، تحلیل آماری ، ساخت و فروش پرسشنامه ، نشر کتاب ، ترجمه ، صفحه آرایی و ویرایش پایان نامه و ...

راه های تماس با آمار کده

تلفن تماس: 09364126317

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آموزش دریافت مقالات به صورت رایگان

شما می توانید در این قسمت لیست بانک های را که به شما خدمات ارائه میدهند ببینید با توجه به لیست و مراجه به لینک ها از خدماتی چون دریافت مقالات خارجی و داخلی بهره ببرید

 

مرکز پژوهشی آمارکده 
  21- خرید کتاب های خارجی (http://
naskavar.com)
معرفي: اگر قصد تهیه کتب خارجی موجود در آمازون را دارید، سایت نسک آور  مناسب شما خواهد بود. شما میتوانید از طریق این سامانه، بصورت مستقیم به جستجوی کتاب در سایت آمازون بپردازید و از همانجا اقدام به خرید کتاب مورد نظر خود نمایید. از طریق نسک آور شما در سراسر ایران میتوانید حتی نسخه هایی از کتابهای موجود در سایت آمازون که هنوز چاپ نشده را پیش خرید کنید و طی چند روز سفارشتان را درب منزل خود تحویل بگیرید.


 

مرکز پژوهشی آمارکده 
  20- آموزش الکترونیک رایگان مکتب خونه (
http://maktabkhooneh.org)
معرفي: این سایت فیلم های کلاس های درسی دانشکده های مختلف از جمله مدیریت را منتشر می کند. محتوای اصلی کلاس ها به صورت فیلم هایی است که هر کدام به موضوعی خاص می پردازند. با استفاده از این سایت دانشجویان می توانند در کلاس های دلخواهشان رایگان شرکت کنند و درباره ی هزاران موضوع یاد بگیرند. همچنین برای مراجعه به کلاسهای آموزش رایگان الکترونیک بین المللی می توانید به سایتهای دانشگاه استنفورد http://ecorner.stanford.edu و https://www.coursera.org و http://ocw.mit.edu/courses و https://www.edx.org مراجعه فرمایید.

مرکز پژوهشی آمارکده 
  19- سامانه خودکار دریافت مقالات انگلیسی (
http://www.paperdl.com)
معرفي: این وبسایت سعی دارد تا دسترسی رایگان محققان، دانشجویان و پژوهشمندان به منابع علمی لاتین را فراهم آورد و سامانه خودکار در همین راستا به فعالیت می پردازد. از طریق این بانک اطلاعاتی، دسترسی به مهمترین پایگاه‌های مقالات علمی از جمله IEEE , ScienceDirect , Springer , Wiley, ACM , ACS , ASCE , Emerald , ASME ، فراهم شده است.

مرکز پژوهشی آمارکده 
  18- دانلود کننده مقالات علمی انگلیسی (
http://freepaper.me)
معرفي: این وب سایت نسبتاً غیر انتفاعی است که تمام تلاش خود را جهت در دسترس قرار دادن منابع علمی به جامعه پژوهشی کشور انجام میدهد. در حال حاضر دسترسی به اکثر منابع Sage Journals ، Oxford Journals ، Wiley Online Library ، Informs.org ، nature.com ، IEEE ، ScienceDirect ، Taylor & Francis ، Springer برای کاربران بصورت فراهم شده است.

مرکز پژوهشی آمارکده 
  17- دانلود رایگان مقاله های انگلیسی ایلرنیکا (
http://elearnica.ir)
معرفي:  از طریق این بانک اطلاعاتی، دسترسی به مهمترین پایگاه‌های مقالات علمی از جمله ACM، ASCE، ACS، Emerald، Proquest، IEEE ، Wiley، Springer ، ScienceDirect ، فراهم شده است. در بخش منابع کتابخانه لیست کامل پایگاه‌ها تحت پوشش ارائه شده است. لذا شما می توانید لینک مقاله‌ دل‌خواه خود را در سایت وارد نمایید، در صورت دسترسی به شما اجازه دانلود داده خواهد شد.

مرکز پژوهشی آمارکده 
  16- دانلود رایگان مقالات انگلیسی با امکان ترجمه (
http://www.freepaper.ir)
معرفي: از طریق این بانک اطلاعاتی، برخی مقالات سایت های Sciencedirect و IEEE را می توان همراه با ترجمه فارسی اولیه، رایگان دریافت کرد. برای اینکه قادر به دانلود مقاله باشید باید حتما عضو سایت فری پیپر بوده و اعتبار لازم را داشته باشید. برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی می توانید عنوان یا آدرس و یا برای جستجوی دقیق DOI را وارد کنید. همچنین این سایت امکان دانلود رایگان کتاب های انگلیسی را دارد (از طریق لینک بوک یار) که می توانید عنوان و یا ISBN کتاب را وارد کنید و آن را دریافت نمایید.

مرکز پژوهشی آمارکده 
15- پایگاه گنج (گنجینه علمی ایرانیان) (http://ganj.irandoc.ac.ir)
معرفي: در این پایگاه اطلاعات مربوط به بیش از 305هزار پایان نامه ایرانی، بیش از 130هزار مقاله مجلات علمی، بیش از 14هزار پایان نامه ایرانیان خارج از کشور، بیش از 163هزار مقاله همایش های ایران و بیش از 37هزار پروپزال قرار داده شده است. در این سایت میتوانید به صورت رایگان عضو شده و از اطلاعات موجود با جستجوی پیشرفته استفاده نمایید.

مرکز پژوهشی آمارکده
 14- پايگاه اطلاعات علمي جهاد دانشگاهي (www.sid.ir)
معرفي: از طريق این سايت مي توانيد به متن كامل بيش از 217هزار مقاله فارسي و بيش از 780 هزار مقاله انگليسي، دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد و مقالات موردنيازتان را به صورت رايگان دانلود کنید.همچنین اطلاعات اکثر نشریات علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی جهت ارسال مقاله در این سایت به صورت طبقه بندی شده و با قابلیت جستجو آورده شده است.اطلاعات برخی طرح های پژوهشی اجرا شده یا در دست اجرا و همچنین فراخوانهای پژوهشی در این سایت قرار داده می شود.

مرکز پژوهشی آمارکده
  13- بانک اطلاعات نشریات کشور (www.magiran.com)
معرفي: از طريق سايت magiran مي توانيد به متن كامل بيش از 900 هزار مقاله فارسي دسترسي داشته باشيد (با اشتراک طلایی 20 هزار تومان در سال) و مقالات موردنيازتان را از نشریات گوناگون علمی و خبری دانلود کنید.


 مرکز پژوهشی آمارکده 
12- مرجع دانش (سیویلیکا) (
http://www.civilica.com)
معرفي: در این بانک اطلاعاتی میتوانید به متن کامل بیش از 340 هزار مقاله کنفرانسهای ملی و بین المللی و همچنین نشریات معتبر داخل کشور دسترسی داشته باشید. دانلود مقالات از این سایت از طریق پرداخت هزینه و یا از طریق عضویت کتابخانه دانشگاه ها امکانپذیر می باشد.

مرکز پژوهشی آمارکده 
11- سامانه یکپارچه نشریات علمی ناجا (www.
http://journals.police.ir)
معرفي: نیروی اتنتظامی جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از 8 نشریه علمی پژوهشی، 15 نشریه علمی ترویجی و  بیش از 40 نشریه علمی تخصصی تا کنون در عرصه فعالیت های علمی کشور ضمن تقویت بنیان علمی و دانش تخصصی حوزه نظم و امنیت شرایط تعامل و تبادل علمی با پژوهشگران سایر حوزه های پژوهشی و دانشگاهی را نیز فراهم نموده است. از طريق این سامانه میتوانید به متن کامل مقالات کلیه نشریه های ناجا دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشید و یا مقالات خود را برای انتشار در این نشریات ارسال نمایید.
 

مرکز پژوهشی آمارکده
10- پایگاه مقالات علمی مدیریت (www.system.parsiblog.com)
معرفي: از طريق این پایگاه مي توانيد به بيش از 1500مقاله فارسي طبقه بندی شده در 70 زیرشاخه علم مدیریت دسترسي آزاد (Open Access) و قابل کپی برداری داشته باشيد. این پایگاه یک وبلاگ شخصی می باشد که از سال 1384 شروع به فعالیت کرده و مقالات علمی چاپ شده عمومی و مخاطبان خود را به صورت استاندارد ایندکس می نماید.


مرکز پژوهشی آمارکده
 9- دانلود رايگان مقالات نشريات دانشگاه تهران (http://journals.ut.ac.ir)
معرفي: از طريق این سايت مي توانيد به بيش از 26 هزار مقاله فارسي و انگليسي، از 130نشريه علمي تخصصي در رشته هاي مختلف فني، علوم اجتماعي و انساني، علوم پايه و... كه در دانشگاه تهران منتشر مي شود دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد و مقالات موردنيازتان را به صورت رايگان دانلود کنید. همچنین از طریق این سایت می توانید مقالات خود را برای نشریات ارسال نمایید.

 مرکز پژوهشی آمارکده
 8-
سامانه نشر دانش دانشگاه شهید بهشتی
 (http://scj.sbu.ac.ir)
معرفي: از طريق این سايت مي توانيد به بيش از 2300 مقاله فارسي، از 28 نشريه علمي تخصصي در رشته هاي مختلف علوم اجتماعی و رفتاری، علوم فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی و محیط زیست، علوم پایه و سایر مواردكه در دانشگاه شهید بهشتی منتشر مي شود دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد و مقالات موردنيازتان را به صورت رايگان دانلود کنید.

مرکز پژوهشی آمارکده
7- نشريات معتبر علمي جهان (مقالات رایگان انگلیسی) (www.journaltocs.ac.uk)
معرفي: از طريق اين سايت مي توانيد به فهرست مقالات بيش از 24 هزار نشريه معتبر علمي دنيا در رشته هاي مختلف دسترسي پيدا كنيد و متن کامل بيش از 7810  نشريه آن را به صورت رايگان دانلود نماييد. پس از ورود به سايت در قسمت جستجو، بر اساس نام نشريه يا كليدواژه ها جستجو نماييد و نشرياتي كه داراي نشان دسترسي آزاد (Open Access) هستند را مي توانيد به صورت رايگان دانلود فرماييد.

معرفي: از طريق اين سايت ميتوانيد به اطلاعات تمام متن بيش از 553 هزار رساله و پايان نامه کارشناسی ارشد و دکتری انگلیسی از 566 دانشگاه معتبر در 28 كشور اروپايي دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد و به رايگان آنها را دانلود كنيد که به صورت مداوم نیز در حال تكميل مي باشد. لازم است بعد از جستجو و انتخاب پايان نامه مورد نظر، در قسمت پايين صفحه روي لينك Relation  كليك کنید. همچنین اکثر دانشگاه های معتبر جهان، متن کامل رساله های خود را بر روی سایتشان قرار می دهند.
معرفي: از طريق اين سايت مي توانيد به متن کامل بيش از 2 ميليون و 256 هزار كتاب الكترونيكي دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد و به رايگان آنها را دانلود نمائيد. اين سايت به در کشور روسيه مي باشد که جايگزين سايت گيگاپديا شده است. شما مي توانيد موضوع مورد نظر و يا عنوان، نام نويسنده و انتشارات كتاب مورد نظرتان را در بخش نوار ابزار مخصوص جستجو نماييد.
معرفي: از طريق اين سايت مي توانيد به متن كامل بيش از يك ميليون كتاب الكترونيكي دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد. پس از ورود به اين سايت ابتدا نوع جستجو بر اساس نام كتاب، نويسنده، موضوع، شماره سريال و... را انتخاب كنيد. سپس عنوان مورد نظرتان را جستجو كرده و بر روي كتاب مورد نظرتان كليك نماييد. پس از معرفي مختصري از كتاب، لينك منبع اصلي متن كامل كتاب قرار دارد.
معرفي: از طريق اين سايت مي توانيد به متن كامل كتابهای الكترونيكي بیش از 20 زبان دنیا دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد. پس از ورود به اين سايت ابتدا بر اساس نام كتاب یا نام نويسنده را انتخاب جستجو کرده و با کلیک بر روی عنوان کتاب، سایتهای پشتیبانی که متن کامل کتاب بر روی آنها قرار گرفته است معرفی می شود.
معرفي: در این سایت پایگاه های اطلاعاتی معتبر علوم اجتماعی و علوم انسانی شامل Ebsco و Emerald و  Jstorو  ProQuestو کتابخانه دیجیتال پیوسته Online Digital Library به طور کامل معرفی شده است. دسترسی به این پایگاه های اطلاعاتی (با صدها بانک اطلاعاتی زیرمجموعه) تنها با خرید اکانت یا از طریق کتابخانه دانشگاه ها امکان پذیر می باشد.

مرکز پژوهشی آمارکده
1- کمیسیون نشریات علمی کشور (http://journals.msrt.ir)
معرفي: در این سایت کلیه نشریات مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تفکیک دانشگاه/موسسه ناشر، گروه علمی و زبان معرفی شده است. همچنین از طریق سایت اینترنتی مرکز برنامه ریزی و سیاستگذاری پژوهشی وزارت علوم، امکان مشاهده به روز نشریات معتبر ISI و ISC و علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی وجود دارد.

پیگیری سفارشات


لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید