Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

معرفی

خرید پرسشنامه، دانلود پرسشنامه، تدوین مقاله روانشناسی، پایان نامه روانشناسی ، پرسشنامه رایگان روانشناسی، تحلیل آماری، تدوین کتاب با قیمتی ارزان

خدمات آمارکده

پایان نامه ، مقاله ، تحلیل آماری ، ساخت و فروش پرسشنامه ، نشر کتاب ، ترجمه ، صفحه آرایی و ویرایش پایان نامه و ...

راه های تماس با آمار کده

تلفن تماس: 09364126317

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانلود پرسشنامه عشق

دانلود مقیاس عشق

مقـــــیاس عشق

مقیاس عشق زیر در دانشگاه نورس ایسترن بوسترن[1] تهیه شده است. اين مقياس در ايران هنجاريابي نشده است. با اين حال برای مقایسه خود با دانشجویان آن دانشگاه، با در نظر گرفتن معشوق خود به این پرسشنامه پاسخ دهید . بعد، نتایج خود را با نتایجی که در پیوست آمده است ، مقایسه کنید.

ادامه مطلب...

دانلود پرسشنامه 20 سوالی هوش عاطفی یا هیجانی

 

 

آزمون هوش عاطفی

وضعیت عاطفی ما در زمانی که بتدریج علائم پیر شدن از قبیل سفید شدن مو، چین و چروک خوردن پوست، از دست دادن قدرت جنسی و به وجود آمدن دردهای متعدد مواجه می شویم، بسیار کمک کننده و یاریگر ما خواهد بود.

آزمون حاضر وضعیت عاطفی شما را در زمینه هایی از قبیل محبت و نفرت، غم و اندوه، وحشت و خشم، حسادت، کمرویی در روابط بین فردی بررسی می کند.

این آزمون روشن می کند که آیا از نظر عاطفی در سطح بهینه ای هستید یا نیاز به تغيير و درمان دارید. برخلاف آزمونهای هوش در این آزمون نمره گذاری که بتوانید خودتان را با دیگران مقایسه کنید، وجود ندارد.

افرادی که از نظر هوش عاطفی سالم هستند، به سؤالات 1 الی 5 پاسخ صحیح، به سئوالات 6 الی 15 پاسخ غلط و به سؤالات 16 الی 20 پاسخ صحیح می دهند. غالباً مهمترین ثمری که پاسخ دادن به این آزمون دارد، رسیدن به این ایده است که من قادرم واکنش های عاطفی هیجانی خودم را تغییر دهم. این کار، البته با صرف وقت و انرژی قابل توجه، امكان پذير است.

ادامه مطلب...

دانلود پرسشنامه قدرت رهبری

دانلود پرسشامه از مرکز پژوهشی آمارکده

 

 

پرسشنامۀ قدرت رهبری

آیا قدرت رهبری دارید؟

سخن حکیمانه ای از قدیم وجود دارد مبنی بر اینکه " انسانها آزاد به دنیا می آیند و در آفرینش برابرند" و این کلام، نیازی به تحقیق و بررسی ندارد. اما واقعیت امر این است که در جوامع امروزی، تفاوتهای فراوانی در نیروهای محیطی و ژنتیکی وجود دارند که در شکل گیری ماهیت اشخاص نقش دارند و شخصیتی متمایز و متفاوت به آنان می دهند. شاید روزی این نابرابری ها از میان برداشته شوند اما اینکه جامعه چه قیمتی برای آن بپردازد برای ما مشخص نیست. در حال حاضر همین تفاوتهای شخصیتی است که بر روابط انسان ها در جامعه حاکم است و دستگاه های سیاسی و اقتصادی و عادات اجتماعی ما بر پایه آن استوار است.

ادامه مطلب...

دانلود پرسشنامه هوش هیجانی بار- ان

دانلود پرسشنامه در مرکز پژوهشی آمارکده

 

«هوش هیجانی » بار- ان

مقدمه

سالهاست تصور می شد که هوش افراد (IQ)[1]، موفقیت آنان را در زندگی تعیین می کند. مدارس برای ثبت نام دانش آموزان در برنامه های مختلف و همچنین شرکت ها و کافرمایان برای انتخاب افراد، از آزمون IQ استفاده می کردند . ولی در ده سال اخیر، محققان دریافته اند که IQ تنها شاخص موفقیت افراد نیست. اکنون توجه به سمت هیجانی (EQ)[2] است که به عنوان شاخص دیگر موفقیت افراد محسوب می شود.

ادامه مطلب...

دانلود پرسشنامه ارزش های شغلی و خانوادگی

دانلود پرسشنامه استاندارد در مرکز پژوهشی آمارکده

دانلود پرسشنامه ارزش های شغلی و خانوادگی

مقدمه

جایگاه زنان ،این بخش حیاتی جامعۀ ، توجه دانشمندان اجتماعی را که به دنبال تحقیق مباحث کشف نشده در زمینه های مختلف هستند ، به سوی خود جلب می کند . جامعه شناسان در این مورد خاص، کار هدایت نظامدار تحقیقاتی را به عهده گرفته اند که بتوانند تغییراتی را که در وضع زنان سراسر دنیا ، به ویژه کشورهای در حال توسعه روی می دهد، بسنجند مطالعه تفسیر ارزشها ، نگرشها و نقشها ، همان طور که تغییر محسوس الگوی سنتی به الگوی مدرن را در میان جامعه زنان مشاهده می کنیم ، تا حد زیادی به بافت موقعیت کنونی مربوط می شود.

ادامه مطلب...

پیگیری سفارشات


لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید