Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

معرفی

خرید پرسشنامه، دانلود پرسشنامه، تدوین مقاله روانشناسی، پایان نامه روانشناسی ، پرسشنامه رایگان روانشناسی، تحلیل آماری، تدوین کتاب با قیمتی ارزان

خدمات آمارکده

پایان نامه ، مقاله ، تحلیل آماری ، ساخت و فروش پرسشنامه ، نشر کتاب ، ترجمه ، صفحه آرایی و ویرایش پایان نامه و ...

راه های تماس با آمار کده

تلفن تماس: 09364126317

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانلود پرسشنامه هوش هیجانی بار- ان

دانلود پرسشنامه در مرکز پژوهشی آمارکده

 

«هوش هیجانی » بار- ان

مقدمه

سالهاست تصور می شد که هوش افراد (IQ)[1]، موفقیت آنان را در زندگی تعیین می کند. مدارس برای ثبت نام دانش آموزان در برنامه های مختلف و همچنین شرکت ها و کافرمایان برای انتخاب افراد، از آزمون IQ استفاده می کردند . ولی در ده سال اخیر، محققان دریافته اند که IQ تنها شاخص موفقیت افراد نیست. اکنون توجه به سمت هیجانی (EQ)[2] است که به عنوان شاخص دیگر موفقیت افراد محسوب می شود.

هوش هیجانی، نوع دیگر با هوش بودن است وشامل درک احساسات خود برای تصمیم گیری مناسب در زندگی است. EQ توانایی کنترل حالت های اضطراب آور و کنترل واکنشهاست. این به معنی پرانگیزه و امیدوار بودن به کار و رسیدن به اهداف است. به طور کلی EQ ، یک مهارت اجتماعی است و شامل همکاری با سایرمردم، کاربرد احساسات در روابط و توانایی رهبری سایر افراد می باشد.

لزوم آماده سازی هوش هیجانی

با توجه به اهمیت هوش هیجانی در زندگی ، لزوم دسترسی به ابزار سنجش مناسبی در این زمینه وجود دارد که متناسب با فرهنگ و جامعۀ ایرانی قابل کاربرد باشد. در این زمینه، ضمن جستجو در منابع اطلاعاتی، پرسشنامه هوش هیجانی باراُن، به دلیل جامعیت، سادگی، تنوع سؤالات و نابستگی به فرهنگ غیر ایرانی، انتخاب گردید. این پرسشنامه در مورد میزان هوش غیر شناختی (هیجانی، شخصی و اجتماعی ) گزارش می دهد. و در محیط های آموزشی، صنعتی، بالینی و طبی قابل کاربرد است. سازنده معتقد است مقیاس های هوش هیجانی، وقتی با نمرات هوشبهر شناختی بکار رود، شاخص بهتری از هوش عمومی و متعاقباً موفقیت بالقوۀ فرد در زندگی می باشد .

معرفی آزمون هوش هیجانی بار اُن[3]

آزمون هوش هیجانی بار اُن در سال 1980 با طرح این سؤال که «چرا بعضی مردم نسبت به بعضی دیگر در زندگی موفق ترند»، آغازگردید. در این سال مؤلف ، مفهوم ، تعریف واندازه ای از هوش غیرشناختی (بار- اُن، 1992،1988، a1996،c 1996،a1997وb1997) ارائه نمود. استراتژی وی (جهت ساخت آزمون)شامل 4 مرحله اصلی است:            

قیمت :2000

محتوای فایل : مبانی نظری ، روایی و پایایی ، ملاک های روانسنجی ، معرفی و تاریخچه ، سوالات و شیوه نمره گذاری

بعد از دانلود فایل به بخش پرداخت آنلاین بروید و سپس بعد از پرداخت رمز را دریافت کنید ( با پیام به شماره تماس سایت)

 دانلود فایل راهنما

دالود پرسشنامه هوش هیجانی بار ان

 

 

سایر پرسشنامه ها

دانلود آزمون مقیاس انگیزه تأیید (AMS)

دانلود پرسشنامه ارزش های شغلی و خانوادگی

دانلود پرسشنامه بلوغ اجتماعی راتر ( RSMS )

Intelligence Quotient-[1]

Emotional Quotient-[2]

Bar-On Emotional Questient-[3]

پیگیری سفارشات


لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید