Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

معرفی

خرید پرسشنامه، دانلود پرسشنامه، تدوین مقاله روانشناسی، پایان نامه روانشناسی ، پرسشنامه رایگان روانشناسی، تحلیل آماری، تدوین کتاب با قیمتی ارزان

خدمات آمارکده

پایان نامه ، مقاله ، تحلیل آماری ، ساخت و فروش پرسشنامه ، نشر کتاب ، ترجمه ، صفحه آرایی و ویرایش پایان نامه و ...

راه های تماس با آمار کده

تلفن تماس: 09364126317

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمونه پروپوزال روانشناسی برای آموزش

بررسی و مقایسه هوش هیجانی دانش آموزان با نقص شنوایی (ناشنوا، کم شنوا ) و عادی دوره متوسطه شهر خرم آباد و رابطه آن با سلامت روان و پیشرفت تحصیلی آنها

◄بیان مسئله:

همه ی ما درطول زندگی خود لحظاتی را تجربه کردیم و با بحرانهایی روبه رو شده ایم که عواطف ما بیش از خرد و منطق ما اهمیت یافته اند و عمل ما را هدایت کرده اند این هدایت گاهی ما را در جهت مطلوب رانده و گاهی به ضرر ما تمام شده است . به نظر می رسد ضعف در اداره ی و کنترل هیجانها که همانا ضعف در صلاحیت های هیجانی و یا هوش عاطفی است معضل بزرگ بشر امروز بوده و بسیاری از مشکلات و آلام انسانی ریشه در این وادی تاریک و نا شناخته دارد.

ادامه مطلب...

نحوه نوشتن پروپوزال روانشناسی

 

نحوه نوشتن پروپوزال:

الف- عنوان موضوع پژوهش: بصورت یک جمله واضح و روشن عبارت موضوع پژوهش در ابتدا بیان می شود که البته متغیرهای اصلی پژوهش در جمله عنوان موضوع بکار گرفته می شود.

ب- نوع پژوهش که از نظر هدف (کاربردی یا بنیادی) و از نظر ماهیت و روش در ابتدای طرح تحقیق آورده می شود.

پس از بیان دو مورد فوق موارد زیر برای تشریح اجزای طرح تحقیق آورده می شود:

1- بیان مسئله و موضوع تحقیق

هر تحقیق علمی با طرح سوال یا مساله ای آغاز می شود که تحقیق برای پاسخگویی به آن انجام می گیرد؛ مسئله و موضوع تحقیق عبارت است از شرایطی که وجود دارد و در ذهن پژوهشگر ایجاد سئوال می کند و پژوهشگر را بر می انگیزد که در آن کندوکاو کند. این مسئله، مشکل احساس شده ای است که محقق به حل آن علاقه مند است و می خواهد راه حل آن را بیابد. هنگامی که محقق چنین احساسی پیدا می کند می توان گفت که او موضوع و مسئله تحقیق خویش را انتخاب کرده است. اما احتمالاً از بیان آن به گونه ای که دیگران نیز آن را ادراک کنند، عاجز است.

معمولاً مسئله و موضوع تحقیق به صورت سئوالی بیان نمی شود، بلکه به صورت یک جملة کامل مثبت، دقیق و صریح مطرح می گردد. به سخن دیگر، مسئله و موضوع پژوهش بایستی به گونه ای تنظیم و بیان شود که به طور عملی قابل بررسی و تحقیق باشد. انتخاب کلمات باید با دقت و با توجه به مسئله و موضوع انتخابی باشد؛ به گونه ای که کلمات دقیقاً معنای مورد نظر را برسانند و از لحاظ پژوهش قابل بررسی عملی و علمی باشند.

ادامه مطلب...

آموزش دریافت مقالات به صورت رایگان

شما می توانید در این قسمت لیست بانک های را که به شما خدمات ارائه میدهند ببینید با توجه به لیست و مراجه به لینک ها از خدماتی چون دریافت مقالات خارجی و داخلی بهره ببرید

 

مرکز پژوهشی آمارکده 
  21- خرید کتاب های خارجی (http://
naskavar.com)
معرفي: اگر قصد تهیه کتب خارجی موجود در آمازون را دارید، سایت نسک آور  مناسب شما خواهد بود. شما میتوانید از طریق این سامانه، بصورت مستقیم به جستجوی کتاب در سایت آمازون بپردازید و از همانجا اقدام به خرید کتاب مورد نظر خود نمایید. از طریق نسک آور شما در سراسر ایران میتوانید حتی نسخه هایی از کتابهای موجود در سایت آمازون که هنوز چاپ نشده را پیش خرید کنید و طی چند روز سفارشتان را درب منزل خود تحویل بگیرید.

ادامه مطلب...

آموزش تدوین فصل سوم پایان نامه

آموزش پایان نامه نویسی در مرکز پژوهشی آمارکده

 

آموزش فصل سوم در رشته های علوم رفتاری ( علوم انسای ، روانشناسی ، علوم اجتماعی ، مدیریر و غیره )

روش شناسی تحقیق:

در تحقيقات روان شناسی و اجتماعي معمولاً مي توان از روش هاي مختلف و يا از يك روش خاص استفاده كرد و يا تلفيقي از دو يا چند روش را بكار برد. از آنجا كه تحقيق حاضر در نظر دارد به بررسی رابطه ی بین هویت و عزت نفس در دانش آموزان مقطع متوسطه ی شهرستان رامیان واقع در استان گلستان باشد از روش كتابخانه اي (اسنـادي ) و پيمايشي ( ميـدانـي ) استفاده مي گردد . بدين ترتيب كه بخش تئوريك پس از مطالعه كتب ، نشريات و ساير اسناد و فيش برداري از آنها ، تنظيم و تدوين مي شود بخش ميداني پژوهش نيز استفاده از روش پيمايشي (ميـدانـي) اطلاعات لازم از جامعه آماري جمع آوري و پس از تجزيه و تحليل , تدوين و نگارش مي يابد . با توجه به اينكه نتيجه گيري و تعميم نتايج بدست آمده ، با استفاده از اطلاعات و داده هاي گردآوري شده از ميدان تحقيق صورت مي گيرد . و ساختار اصلي پژوهش را در اين بخش تشكيل مي دهد ، بنابراين اين روش غالب در پژوهش حاضر همان روش پيمايشي (ميـدانـي ) است .که پرسشنامه جهت گردآوري داده‌ها استفاده شده است. زيرا با استفاده از تكنيك مزبور امكان جمع‌آوري اطلاعات وسيع امكانپذير خواهد بود. از طرف ديگر «پرسشنامه، بهترين ابزار و تكنيك جهت تنظيم و تحليل داده‌هاست»(دواس، 4:1376).

ادامه مطلب...

آموزش نوشتن فصل سوم پایان نامه

1-3- مقدمه

شيوه‏هاي كلي بررسي در اين پژوهش، شيوه‏اي انسان شناسانه و مبتني بر روش‏هاي ژرفانگر است؛ لذا گردآوري داده‌ها در چنین پژوهشی مستلزم حضور در میدان تحقیق و تماس با جامعه مورد بررسي، توصيف، گردآوري و ثبت اطلاعات از خلال چارچوب‌هاي ذهني اين گروه هاي قومي بوده است. در اين روش براي گردآوري داده‏ها از چندين تكنيك هاي مرسوم در روش تحقيق كيفي، نظير مطالعه‏ اسنادي، مشاهده و انواع مصاحبه هاي باز، عميق و نيز مصاحبه هاي نيمه ساخت يافته و روايي- اپيزوديك و همچنين مصاحبه هاي گروهي استفاده شده است.

ادامه مطلب...

پیگیری سفارشات


لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید